IMG

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Galerie > Články > Máme nejlepšího automechanika ve Středočeském kraji

Máme nejlepšího automechanika ve Středočeském krajiNáš žák Jakub Dytrych získal 13. února 2019 nádherné 1. místo v prestižní soutěži středních škol Automechanik Junior - Středočeský kraj. Vyhlašovatelem soutěže je MŠMT ČR, Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel ČR a sekce profesního vzdělávání v autooborech při SAČRu. Soutěž je zařazena do akce „České ručičky“. Všichni soutěžící absolvovali vědomostní test, poznávací část a především řadu praktických úkolů zaměřených na základní operace prováděné v autoopravárenství. Konkurence byla veliká a všichni žáci se snažili vydat ze sebe maximum, proto i závěr soutěže při vyhlašování výsledků byl velmi napínavý. Naše škola a především všichni ti, kdo se na přípravě soutěže podíleli, můžou být ale hrdi, neboť náš žák Jakub Dytrych rozhodně neudělal ostudu!  Získal zaslouženě 1. místo a postupuje tedy dále do celostátního kola. Děkuji všem učitelům odborných předmětů a odborného výcviku, kteří se podíleli na přípravě Jakuba během jeho studia, Jakubovi za vzornou reprezentaci naší školy a budu mu držet spolu se všemi ostatními kolegy a spolužáky palce v celostátním kole.