IMG

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Galerie > Články > Veletrh Junior Achievement Firem

Veletrh Junior Achievement FiremDne 5. dubna 2017 se zástupci studentské firmy BFF (Book Folding Forever) z SOU Nové Strašecí zúčastnili studentského veletrhu JA Firem v OC Galerie Harfa v Praze. Veletrh byl významnou příležitostí pro prezentaci výrobků firmy (pozn. studentská firma vyrábí dárkové knižní dekorace, jak jsme již informovali v některém z předešlých čísel NM).

Děvčata si připravila prodejní stánek s ukázkami své práce a dárkové knížky nabízela k prodeji. Veletrhu se zúčastnilo celkem 52 studentských firem, které soutěžily v různých kategoriích např.: JA studentská firma roku, nejlepší veletržní stánek, nejlepší prodejce, Agrofert společensky nejpříznivější JA Firma a jiné.

Každou firmu hodnotila porota, složená z marketingových odborníků, dle následujících kritérií: předběžná výroční zpráva, obchodní a finanční výsledky JA Firmy, originální nebo inovativní prvky v podnikání, dresscode a výzdoba stánku, pohovor s porotou u prodejního stánku, prezentace na pódiu a celkový dojem.

Dosavadně nejvyšší účast JA Firem na veletrhu znamenala i značnou konkurenci v soutěži.

Asi nejvýznamnějším návštěvníkem byl Andrej Babiš, ministr financí, který se aktivně zajímal o jednotlivé výrobky a práce studentů.

Přestože naše firma nedosáhla na medailové umístění, byl veletrh pro členy firmy významnou zkušeností a společenským zakončením celoroční práce. Pokud Vás zajímají další podrobnosti o naší studentské firmě, naleznete je na http://bff63.webnode.cz.