IMG

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Projekty > QHERO

QHEROPorsche ČR startuje nový projekt na podporu mladých talentů v autobranži

Projekt komplexní podpory škol a studentů automobilového zaměření, zahájila společnost Porsche Česká republika ve spolupráci s třemi školami v celé České republice. Jednou z nich je i Střední odborné učiliště Nové Strašecí. Cílem projektu je motivace studentů k aktivnímu zájmu o obor a praxi.

Jedná se o unikátní vzdělávací projekt s názvem QHERO a jeho cílem je napomoci formovat novou generaci vzdělaných lidí s motivací pracovat v automobilové branži.

Projekt proto podporuje motivaci studentů prostřednictvím unikátní mobilní aplikace QHERO. Studenti mohou jednoduše a transparentně sbírat za výkony ve škole a při praxi body. Tyto body, umístěné na QR kódech, si lze díky aplikaci QHERO vyměnit za různé atraktivní odměny spojené se značkami Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy. Jde například o vybavení pro volný čas, elektroniku či oblečení. Platforma QHERO běží na internetové stránce www.QHERO.cz a v aplikaci pro mobilní zařízení.

U aplikace QHERO ale vzdělávací projekt Porsche ČR nekončí. Pro pedagogy naší školy firma zajišťuje ve spolupráci s jejími servisními partnery vzdělávací program pro pedagogy, demo materiál a přístroje, podporu výuky expert a praxi pro studenty v servisech.

Ambicí projektu QHERO je motivovat nejlepší studenty automobilového zaměření pro práci v naší autorizované prodejní a servisní síti koncernu VW. Zároveň zatraktivnit studijní obory automobilového opravárenství, získat nové zájemce o toto studium a pomoci škole k vyšší kvalitě a efektivitě vzdělávacího procesu.

Ing. Jan Nechutný
ředitel SOU Nové Strašecí

 

Porsche Česká republika se sídlem v Praze je největší společnost pro dovoz automobilů do České republiky, kde reprezentuje značky Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy. Náleží do Porsche Holding Salzburg, nejúspěšnější a největší evropské obchodní skupiny v oblasti automobilů. Skupina podniků Porsche Holding Salzburg působí ve 22 zemích Evropy, v Jižní Americe, Číně a Malajsii.

odkaz na článek v Raportu ze dne 12. 12. 2017

Projekt na podporu mladých talentů v autobranži
Projekt na podporu mladých talentů v autobranži
Projekt na podporu mladých talentů v autobranži
QHERO.cz